Fale, które są w nas 〰️

Fale, które są w nas 〰️

Być na fali to być wolnym, żyć w zgodzie z wodą, która przepływa przez nas samych. Zsynchronizować się z ciągle zmieniającą się falą, na której płyniemy. Pomimo strachu, łapać nową falę i płynąć wraz z nią do celu. Bycie na fali to akceptacja tej fali jaka jest teraz pod nami i skupienie się na tym co jest wokół nas właśnie teraz. To wypełniające nas morze radości, które dzielone z innymi zmienia się w ocean. Bycie na fali to otwartość na nieznane wody, na inne fale, także na fale innych ludzi.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”