Fala życia

Fala życia

Bycie na fali to dla mnie sytuacja, w której znajduję się w stanie lub sytuacji, gdzie wszystko układa się zgodnie z moimi oczekiwaniami, jestem harmonijna z otoczeniem i całkowicie zaangażowana w to, co robię. To chwila w życiu, która jest tak wyjątkowa, że każdy z nas pragnąłby, aby trwała wiecznie. Jednak trzeba pamiętać, że z fali można łatwo spaść, a utrzymanie się na niej jest jeszcze trudniejsze. Najważniejsze jest docenianie tych chwil, kiedy udaje nam się być na fali.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”