Fala wolności

Fala wolności

Czy miałeś/aś kiedyś tak, ze zalewała Cię fala ogromnego szczęścia, spełnienia i wolności? Ze czułeś/aś wiatr wznoszący tylko dlatego ze jesteś? Mam tak za każdym razem kiedy pierwszy ruch oceanu dotyka mojej stopy, kiedy uzbrojona jedynie w piankę, wypożyczona deskę i wzmocnione na pilatesie ręce przedzieram się przez jego głębię. I wtedy czuję, że naprawdę nie jestem sama. Że jest on, pełen głębi i tajemnic, wymagający jak surowy ojciec, a zarazem kochający jak najserdeczniejsza mama. Otacza mnie silnym ramieniem, pozwala poczuć to co w roboczym tygodniu jest pomijane. A przecież tak ważne! To ja, zdana na siebie, obrana ze skorupy miasta. Prawdziwa. Bez strachu i na maksa szczęśliwa. Wolna.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”