Fala wiatru

Fala wiatru

Żeby złapać porządną falę trzeba wiedzieć skąd one w ogóle się biorą. Wiatr, to jest główny zapalnik tego, co tak kochamy na morzu. Fale! Monsuny, Fery, Bory czy Bryzy to prawdziwe zarodniki Fal, które niosą naszą deskę po wodzie pozwalają poczuć wolność i adrenalinę. Wiatr i woda to odwiecznie współpracujące żywioły. Łapanie wiatru w żagle to cudowne uczucie, ale złapać falę wywołaną potężnym wiatrem to bez dwóch zdań nieopisana frajda. Chciałbym móc poczuć Portugalską Bryzę na własnej skórze.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”