Fala to wdzięczność

Fala to wdzięczność

To wewnętrzny spokój i satysfakcja, którą czujesz gdy wreszcie na niej płyniesz. To wspomnienia drogi, którą pokonałeś, wszystkie leki, którym sprostałeś. To świadomość, że pójście pod prąd w zgodzie ze sobą było właściwą decyzją. To satysfakcja bo robiłeś wszystko z szacunkiem i miłością dla innych żywych istot zamiast iść na skróty. To szklane oczy patrzące na otaczające Cię piękno danej chwili, to bicie serca, to ciarki na ciele. To nauka i pokora, dzięki którym oswajasz się z falą i wiedza, że jesteś gotowy aby złapać następną i następną. To wdzięczność.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”