Fala spokoju

Fala spokoju

Bycie na fali to ogólny stan, w którym nie tylko wszystko się układa najlepiej jakby mogło, to zarówno małe jak i duże rzeczy. To moment w którym odbierasz jednego z ostatnich produkowanych Stingerów, zmieniasz pracę na taką, która daje Ci możliwości rozwojowe i umożliwia balans, żyjesz w zgodzie ze sobą i odpuszczasz to na co nie masz wpływu. To tez stan nabuzowania adrenaliną i dopaminą na desce. Generalnie jest to przede wszystkim bycie w zgodzie ze sobą i innymi, a do tego wiesz, że jesteś właśnie tu gdzie masz być :)

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”