Fala na TAK!

Fala na TAK!

Bycie „na fali” oznacza dla mnie życie na TAK. Wdzięczność nie zawsze „za coś”, a pomimo „czegoś”. ‎Świetne wyniki badań z początku lata skłoniły mnie do życiowych przewrotów – koniec przykrej relacji, ‎odnowienie prawka i wreszcie spędzanie czasu tak, jak chcę–aktywnie, blisko wody i z dobrymi ludźmi. ‎Na każdą propozycję reaguję TAKiem i staram się zarażać innych tym podejściem. Tańce, na które dotąd ‎brakowało odwagi? SUP w środę po pracy? Pada, ale wieje - windsurfing nad Zegrzem. Nic, że dojazd ‎SKM zajmuje dłużej, niż pływanie 😉 TAK!‎

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”