Fala marzeń

Fala marzeń

Dla mnie, bycie 'na fali' oznacza życie w pełni, aktywne podejmowanie wyzwań, chwytanie ulotnych możliwości i nieustanne odkrywanie siebie w procesie realizacji pasji i marzeń. To stan, który napędza moje działania i pozwala mi czerpać radość z życia. To zdjęcie idealnie oddaje, że znajdowałem się w momencie 'bycia na fali', zarówno dosłownie, bo oddaję się pasji do fotografii i podróży, jak i w przenośni, łapiąc falę inwersji w górach podczas długiego naświetlenia.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”