Fala fazą, której pragniesz

Fala fazą, której pragniesz

"Bycie na fali" to dla mnie faza, której pragnę jak najczęściej. To chwila, w której zapominam o najmniejszych problemach, jestem tu i teraz. To forma medytacji, odpoczynku dla mojej głowy. Dla mnie tym uczuciem, tą falą jest sport m.in. ekstremalna jazda w dół na rowerze. Wtedy czuję jedność z rowerem i naturą, czuje, że jestem w innej rzeczywistości. Jestem sam dla siebie i nic mi w tym nie przeszkodzi - żaden bodziec czy niechciana, zabłąkana myśl. "Bycie na fali" to stan, w którym się "unosisz ponad wszystkim" by potem wylądować, docenić i szukać na nowo.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”