Fala energii

Fala energii

Uczucie bycia na fali jest niesamowite. Ta adrenalina, satysfakcja, duma, radość, siła! Mieszanka tych uczuć jest stanem z jakiego nie chce się wychodzić i który napędza po więcej zarówno na prawdziwej fali oceanu, jak i na fali życia. Bycie na fali, to dla mnie uczucie pewności czego chcę i dążenie do tego. Praca, ale też satysfakcja z efektów i ciągły głód o więcej: więcej doświadczeń, podróży, przygód, ludzi, emocji, więcej fal!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”