Fala Emocji

Fala Emocji

Bycie na fali, to chwila sam na sam z żywiołem morza w jego najczystszej postaci to ten moment przyprawia nas o szybsze bicie serca. Wszystko to dzieje się w pięknych okolicznościach przyrody w harmonii z naturą. Wzrok skierowany w kierunku horyzontu i wyszukiwanie tej najlepszej. Kiedy widzimy tą jedyną jesteśmy zdani na siebie. Czas, w którym wykorzystujemy szanse I łapiemy fale. Potem wszystko zależy od nas co z nią zrobimy Euforia, ciekawość I ryzyko napędza nas do wychodzenia z strefy komfortu I łapania coraz większych fal. Dzięki temu wszystkiemu stajemy się silniejsi I pewniejsi siebie. Na osobisty sukces składa się wiele czynników, ale tylko ciężka praca spełnia marzenia o zdobywaniu tych najwyższych z fal.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”