Dzisiaj byłaś na fali

Dzisiaj byłaś na fali

Dla mnie oznacza w pełni korzystać z życia i brać je pełnymi garściami. Otwarcie się na każdą możliwość i szansę, jaką daje nam świat. To zdolność do dostrzegania piękna w najmniejszych rzeczach i czerpania radości z każdego dnia. To umiejętność zatrzymywania się na chwilę i cieszenia się tym, co jest teraz. To jednocześnie przygoda i kontemplacja. To odkrywanie nowych miejsc i spotkań z ciekawymi ludźmi, ale także odnajdywanie spokoju w samotności i jedności z naturą. To wybieranie się na długie spacery po lesie, by wąchać zapachy drzew i rozmyślać nad sensem życia. To oglądanie zachodu słońca nad morzem. Dla mnie być na fali to również wyrażanie swoich emocji i trosk o innych. Być na fali to także regularne wyzwania i rozwijanie swoich umiejętności. To nieustanne dążenie do doskonalenia się i próbowania nowych rzeczy. Bycie na fali oznacza nie tylko radość, ale również odpowiedzialność - za swoje życie, swoje wybory i swoje działania. To bycie autentyczną wersją siebie i dążenie do tego, by po każdym dniu móc spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie: "Dzisiaj byłaś na fali"🌊❤ :)

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”