Dziś nie popłyniemy, bo…

Dziś nie popłyniemy, bo…

Fal, nie ma fal... I choć nie ma fal, to woda nadal opowiada swoją historię. To opowieść o spokoju, odkrywaniu piękna w prostocie i zanurzaniu się w chwili. Łatwo jest być na dużej fali, ale to pływanie na małej fali jest prawdziwą sztuką, to podróż bez pośpiechu i moment, w którym czas zdaje się zatrzymać, abyśmy mogli naprawdę doświadczyć oczyszczającej mocy oceanu.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”