Dwa żywioły

Dwa żywioły

Woda i wiar towarzyszyły mi od zawsze. Pierwszą przygodę z tymi żywiołami przeżyłem mając tylko 3 lata podczas wyjazdu na łódkę na Mazury. W późniejszych latach pasja do żeglarstwa rozwinęła się w pasję do windsurfingu i kitesurfingu. Tak bliskie obcowanie z wodą, powiew wiatru we włosach i widok tęczy w rozbryzgach wody za deską daje niezwykłe uczucie uniesienia, uczucie jak gdybym leciał. To właśnie jest moje „być na fali”, to jest czas kiedy jestem w pełni sobą i ogarnia mnie euforia!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”