Duty Plan

Duty Plan

Na co dzień pracuję jako stewardessa. Moje życie składa się z ciągłych podróży. Pierwszy raz surfingu spróbowałam 3 lata temu. Do życia na fali zainspirował mnie znajomy z Żuław Wiślanych. Zabrał mnie na deskę do Chałup. Poznaliśmy się na couchSURFINGU (surfing - jak widać - mam we krwi :D). To był okres, kiedy notorycznie podróżowałam autostopem. Lubię adrenalinę i to, co nieznane. Sporty ekstremalne to mój konik. Decydując o temacie pracy rozważałam także motyw nawiązujący do wspinaczki górskiej. Surfowanie w przestworzach jest jednak nieodłączną częścią mojej codzienności. W lotnictwie "Duty Plan" oznacza grafik pracy na najbliższy miesiąc. Prośba o urlop na surfcamp już została wysłana. Do zobaczenia w Portugalii! PS życie na fali jest super ;)

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”