Dotrzymywać słowa danego samemu sobie i dać się nieść w nieznane

Dotrzymywać słowa danego samemu sobie i dać się nieść w nieznane

Być na fali - tak proste i skomplikowane zarazem.

Dla mnie to stan, w którym świat zdaje się pchać mnie nieznane, czy tego chcę czy nie.

Czy to tylko przypadek? Czy ukryta realizacja własnych marzeń? Okupiona ciężką pracą, samodyscypliną, pozytywnym nastawieniem, niezłomnością, świadomością siebie ale i pokorą, czasem bólem. Wynagradzająca satysfakcją, czystą radością i pozytywną energią która pcha mnie daje w nieznane.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”