Dobre chwile chFALĘ

Dobre chwile chFALĘ

Bycie tu i teraz, bycie uważnym na szum morskiej wody, zapach soli w powietrzu i ciepły piasek pod stopami to są te chwile, które sobie chFALĘ. W codziennym zabieganiu wszyscy staramy się być na fali, płynąć z nurtem zdarzeń, przez co często nawet nie zauważamy kiedy słońce schodzi za horyzont. To co teraz cenie sobie najbardziej to docenienie tego co już mam, delektowanie się życiem, to jest dla mnie podium - to jest bycie na fali. Słuchanie inspirujących ludzi takich jak Garrett McNamara, bez pogoni za 100-metrową falą. Nigdy nie serfowałam, ale kontakt z naturą, góry, jazda na snowboardzie – to jest wszystko to, co daje mi poczucie wolności, które sobie chFALĘ. Uwielbiam nowe wyzwania, przygody. Serfowanie w mojej wyobraźni jest trochę jak jazda na snowboardzie, tyle, że po ruchomej górze. A bycie na fali wymaga skupienia na wodzie, na wietrze, na wewnętrznym balansie – takich chwil sobie w życiu życzę.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”