Czuły surfer nie boi się fal

Czuły surfer nie boi się fal

Surfing jest potężną metaforą. Można powiedzieć, że surfing to życie, tylko odarte ze wszystkiego co zbędne. To miejsce, w którym podejmujemy wyzwanie, ‘stajemy na arenie’ jak mówi Brene Brown. Będąc na tej fali możemy wybrać sposób w jaki to przeżywamy, czyli intencję i nastawienie. Lubię myśleć o kategorii czułego surfera. W dzisiejszym świecie potrzeba jak najwięcej stanu flow, natury i kreatywności a przy tym - miłości. Dla mnie czułość jest taką młodszą, mniej zobowiązującą siostrą miłości. Taką, z którą zawsze można zbić pionę i pójść na piwo. Dlatego ‘czułego surfera’ wybieram jako stan umysłu a oznacza on mniej więcej tyle: miłość do życia w praktyce.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”