Czekając na fale

Czekając na fale

Znacie to uczucie, że możemy zdobyć najwyższe szczyty? Albo ujarzmić największą fale? O a może to uczucie kiedy wbrew wszystkiemu dążymy do swoich marzeń a do tego w słuchawkach leci TA piosenka do której automatycznie dostosowujemy krok i tępo? Na bank kiedyś mieliście ten feeling! To jest dla mnie bycie na fali, kiedy spełniam się w jakimkolwiek aspekcie i życie unosi mnie na "tej" fali na którą czeka się cały dzień, miesiąc, rok... a najlepsze jest to uczucie kiedy zdasz sobie sprawę że to właśnie była ta najlepsza fala... w oczekiwaniu na kolejną ^^

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”