CZARODZIEJKĄ BYĆ

CZARODZIEJKĄ BYĆ

Surferka to Czarodziejka–dobra wróżka pełna słonecznej energii, unosząca się i czarująca świat wokół uśmiechem, odwagą, wdzięcznością. Zaklęcie surferki–czarodziejki: Wszystko przychodzi i odchodzi, jak fale, we właściwym dla siebie czasie, a coś co może wydawać się końcem, może jest nowym początkiem. Nie od razu czujesz życie magicznym i umiesz surfować. Niekomfortowo jest być pod falą. Ale każda fala odbija światło, w dzień i w nocy. Być na fali to mieć to światło w sobie. Dziękuję za konkurs <3

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”