Cieszyć się każdą mijającą sekundą

Cieszyć się każdą mijającą sekundą

Żyć na fali to czerpać energię z natury, harmonizować z nią, dać się jej ponieść. Być sobą tu i teraz, realizować marzenia, kochać, nadawać życiu sens i treść. Żyć z pasją i rejestrować momenty, które pozostają we wspomnieniach na całe życie. Nieustannie zachwycać się pięknem, którego na świecie jest więcej, niż jesteśmy w stanie przyjąć. Dbać o to piękno i rzeczywistość, która nas otacza, by świat mógł zachwycać wszystkich, którzy tego potrzebują jeszcze przez wiele lat. Cieszyć się każdą mijającą sekundą.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”