Chciałbyś żyć naprawdę?

Chciałbyś żyć naprawdę?

BYĆ NA FALI to sztuka życia. Zmierzanie w życiu w odpowiednim kierunku z poczuciem równowagi i szczęścia. Świadomość, że jesteś na odpowiedniej drodze i spełniasz się w każdym ważnym dla Ciebie obszarze życia z umiejętnością zbalansowania ich niezależnie od wieku. Nie zapominasz o tym jak ważne są pasje, spełnianie marzeń, realizowanie siebie i dbasz o to aby Twoi bliscy też o tym nie zapomnieli. Nie wpadasz w pułapkę monotonii i przytłoczenia, a każdą życiową przeszkodę traktujesz jak falę! :)

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”