Catch the moments!

Catch the moments!

Też masz czasem takie coś, że wszystko leci, krzyczy ktoś i generalnie to już dość? Myśli szybko uciekają, możliwości rozpływają, żyćko nagle się wywraca, tylko człowiek się zatraca... Wtedy zmieniasz planszę - bierzesz rolki, deskę, rower, nie pozwalasz wejść na głowę, lecisz, gdzie wołają cię, nieważne że pochmurny dzień. Ty nigdy nie poddajesz się, wysoka fala niesie cię. Chwytasz moment potencjału, zbliżasz się do ideału, nikt już nie ocenia cię, jesteś tutaj w swoim zen. Gdybym miała więcej czasu, wyszłabym już z tego lasu i nagrała dla was rymy, ale przecież nie ma spiny. Łapcie filmik zmontowany, dzięki radom mojej mamy! ;)

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”