Całkowite zapomnienie na fali

Całkowite zapomnienie na fali

Dla mnie jest to skojarzenie wprost, ponieważ od ponad 20 lat pływam na kite i takie słowa powodują takie wspomnienia jak na załączonym zdjęciu. Całe moje rzycie jest motywowane tym by jak najszybciej wyrwać się ze wszystkich zajęć i udać się nad wodę :) Na fali musisz zapomnieć o wszystkim innym i skupić się na aktualnym czasie co jest wspaniałe w tych zwariowanych czasach pisząc delikatnie.... Jak zaczniesz myśleć o czym innym podczas pływania to masz zaraz przypomnienie po chwilowym tylko rozkojarzeniu i czujesz niewiarygodną moc wody która tobą miota. Jest to wspaniałe doznanie pokazujące jak jesteśmy malutcy w porównuj do sił natury i nie warto za dużo się przejmować błahymi problemami.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”