Bycie na fali :)

Bycie na fali :)

Duże fale zawsze były nieco przerażające i jednocześnie hipnotyzujące dla mnie. Za każdym razem gdy jestem nad brzegiem oceanu przez dłuższą chwilę obserwuję na osobności załamujące się grzbiety tego potężnego żywiołu, zadziwiona tym jak bardzo mała i bezradna czuję się w jego obecności. To cudowne doświadczenie które w jakiś sposób symbolizuje życiowe wyzwania które początkowo wydają nam się nie do ujarzmienia, potem stają się platformą do rozwoju, cudownych doświadczeń i niesamowitych przeżyć. Bycie na fali to dla mnie właśnie to - ujarzmianie naszych lęków.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”