Bycie na fali to zaakceptowanie samego siebie!

Bycie na fali to zaakceptowanie samego siebie!

Bycie na fali to zaakceptowanie i polubienie samego siebie. Żadna przeszkoda nie jest wtedy straszna, bo nieważne co się stanie to i tak mamy siebie. Złośliwy komentarz? Dalej masz siebie. Porażka? Dalej masz siebie. Popełniłe(a)ś błąd? Dalej masz siebie. Jedziesz samemu na obóz surfingowy po wygranej w konkursie Inspired by Kia? Jedziesz z samym sobą, więc na pewno będzie fajnie! Upadasz po raz setny do wody podczas nauki surfingu? Nie szkodzi, Twoje "ja" pomoże Ci wstać i spróbować po raz sto pierwszy raz na następnej fali!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”