„Bycie na fali” to robienie tego co kochamy

„Bycie na fali” to robienie tego co kochamy

„Bycie na fali” to robienie tego co kochamy, Dla mnie „bycie na fali” oznacza, że nadaję z drugim człowiekiem na tych samych falach, rozmowa płynie, jest przepływ między dwoma światami, czuję się tak jakbyśmy znali się latami, kiedy czuję człowieka takim jakim jest, widzę w oczach zapał odwagę i energię do dobrego życia, człowieka który niczego nie udaje, jest spełniony i żyje tak jak chce. Lubię poznawać ludzi i dawać im trochę magii, pomagać i służyć ludziom w odnalezieniu swojej drogi i talentu, który każdy ma. Rozmowa i poznanie drugiego człowieka daje wielką siłę w ulepszaniu siebie i innych, rozmawianie jest dla mnie zabawą. Dlaczego biorę udział w konkursie, ponieważ jest to marzenie nie moje a koleżanki, która jest stworzona by być na desce. Wszystko się u niej zgadza, kocha deskę i chce na niej pływać/jeździć/być. Uważam, że zasługuje na taką nagrodę, ponieważ deska to jej miłość. Mając taką możliwość może zachęcać ludzi do sportu i wolności. Moim zadaniem jest tylko przekazać tę informację dalej. Warto chwytać chwilę i widzieć ją na żywo. Dziękuję Kia Corporation za robienie takich konkursów, ponieważ ludzie stają się bardziej kreatywni.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”