Bycie na fali to ciągłe szukanie równowagi i próba utrzymania się na powierzchni

Bycie na fali to ciągłe szukanie równowagi i próba utrzymania się na powierzchni

To ciągłe szukanie równowagi i próba utrzymania się na powierzchni. W pędzącym świecie zgiełku, gdzie gonią terminy, gdzie na każdym kroku słyszymy, że "możesz wszystko, możesz być kim chcesz" - nieraz brakuje nam sił... Jeżeli robimy to, co naprawdę kochamy, podążamy za naszym wewnętrznym głosem - nigdy nie doznamy uczucia wypalenia... bo prawdziwa siła i paliwo wypływają wprost z serca... Bycie na fali to podążanie za głosem własnego serca. Realizacja planów. Spełnianie marzeń. Podążanie za znanymi tylko nam instynktami... to w końcu spokój, który wynika z poczucia, że jest się właśnie tam, gdzie powinno być... i taniec w rytm melodii, którą słyszy tylko nasza dusza...

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”