Bycie na fali to chillout, to ludzie wokół i zajaweczka na pierwszym planie

Bycie na fali to chillout, to ludzie wokół i zajaweczka na pierwszym planie

Czym byłoby życie na fali bez odpowiednich ludzi, bez relaksu, bez miejsca gdzie ta fala daję nam szansę żeby wnieść ponad wyżyny ponad całą szarą flautę codziennego życia. Ludzie którzy są obok dodają poślizgu, co by na tej fali się utrzymać, chillout daje siły i czas na to żeby w razie wielkich fal i sztormów na lajcie utrzymać się stopy na "desce". Zajaweczka pozwala nam nawet w słabo wietrzne dni przy całkowitej flaucie dalej robić to co kochamy i trzymać się na fali pomimo trudności i przeciwności pozostać tym kim jesteśmy. Tym który zasłużył żeby swoje życie przepłynąć na fali z wiecznie otwartymi żaglami. Bycie na fali to wszystko czego człek potrzebuje. To miłość ludzi, to miłość do swojej pasji, to miłość do wiecznego chillu. Nie chcę nic, prócz tego. Pozdro kochani, jesteście na fali ze mną?! Jeśli jeszcze nie, to zapraszam 🤙😁

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”