Bycie na fali to być w miejscu, w którym nie masz czasu myśleć o problemach

Bycie na fali to być w miejscu, w którym nie masz czasu myśleć o problemach

Dla mnie bycie na fali to znalezienie się w stanie pełnego zaangażowania, gdzie skupiasz się tylko na tym, co robisz, i nie ma miejsca na rozmyślanie o problemach. To jest moment, w którym jesteś tak skoncentrowany na działaniu, że wszelkie trudności czy zmartwienia tracą na znaczeniu. Bycie na fali jest niezwykle istotne w dzisiejszych czasach, gdzie tempo życia może być bardzo intensywne, a presja i stres są powszechnymi wyzwaniami. Dbanie o zdrowie psychiczne staje się priorytetem, a stan 'bycia na fali' może być skutecznym narzędziem w osiąganiu tego celu.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”