Bycie na fali… do góry nogami

Bycie na fali… do góry nogami

Bycie na fali to dla mnie autentyczna filozofia życia, pasmo emocji, spontaniczność i unikalność chwil. Kocham podróże - w nich odnajduję zaskoczenie, odkrywanie i fascynujący pęd do przodu. Adrenalina i endorfiny to mój codzienny zastrzyk energii. Dołączam zdjęcie - ulubione. Dlaczego? Bo w sobie nosi całą esencję tego, co nadaje sens mojemu istnieniu - podróż w nieznane, przyjaźń, doświadczenia dzielone razem, a także element zaskoczenia, który nadaje życiu intensywnego smaku.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”