Być w tym samym miejscu, ale dalej niż inni

Być w tym samym miejscu, ale dalej niż inni

"Bycie na fali" to nie jest konkretny stan, w którym jesteśmy - to nie osiągnięcie kariery zawodowej czy wybudowanie drogiego domu. "Być na fali" to zrozumieć na czym naprawdę polega szczęście, pewność siebie i życie. Osiągamy prawdziwą euforię, kiedy przypominamy sobie, że nie jesteśmy nieśmiertelni, że trzeba cieszyć się tym jedynym momentem, a prawdziwą radość odczuwamy, kiedy odczuwamy coś niesamowitego np. łapiemy falę na desce surfingowej, połączenie z naturą, pasja i spokój to przepis na pokochanie siebie i pokochanie życia, to oznacza "być na fali". Tylko ci naprawdę kochają naturę, wodę zrozumieją chęć surfowania i bycia na fali realnie, ale i w swojej głowie...

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”