BYĆ w fali

BYĆ w fali

Co to znaczy być na fali? Być w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie, z odpowiednimi ludźmi. To poczucie, że po niefajnym czasie, coś zaczyna się zmieniać. Wystarczy odrobina przychylności świata i motywacja, aby przesunąć się w inne miejsce - w lepsze miejsce. W miejsce gdzie chciałam się znaleźć, gdzie na nowo odnajduje poczucie sensu i nie czuję się już zagubiona. Bycie na fali to dla mnie też czas kiedy zdrowie psychiczne i fizyczne są na odpowiednim poziomie. Czuję się silna, sprawcza i z wpływem na swoje życie. To ten stan kiedy czuję, że mogę oddać trochę innym, że mam z czego i dzięki temu mogę zmienić pozytywnie życie swojego otoczenia. Kiedy jest się już na fali trudno się zatrzymać, niesiona pozytywnymi zdarzeniami mogę lecieć przed siebie, ale właśnie wtedy warto zwolnić i być. Być w chwili i poczuć wdzięczność za to gdzie się jest, bo nie ma takiej samej fali, na której można płynąć ciągle. Ona się skończy i znowu otworzy bramy niepewności i zwątpieniu. Wtedy przypominam sobie, że po każdej fali przychodzi kolejna i im więcej pracy włożę w siebie tym szybciej znajdę się na górze. Przebieram nogami w oczekiwaniu na nową falę.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”