BYĆ NA FALI

BYĆ NA FALI

Zaproszenie na sztukę pt. BYĆ NA FALI 🙋‍♀️𝘞𝘺𝘴𝘵ę𝘱𝘶𝘫ą𝘤𝘺: Natka - w czepku urodzona 💥𝘐𝘯𝘴𝘱𝘪𝘳𝘢𝘤𝘫𝘢: Żywioł Wody 💬𝘖 𝘴𝘻𝘵𝘶𝘤𝘦: Za siedmioma morskimi głębinami, za siedmioma głębokimi oceanami. Za zapierającą dech rafą koralową, i za głębią niezwykle turkusową. Wyznam co oznacza "𝐁𝐲ć 𝐧𝐚 𝐟𝐚𝐥𝐢". To wtedy, gdy Ocean mnie chwali. Czas, gdy pływam i nurkuję, totalnie mój umysł resetuje! Uwielbiam symbiozę z wodą, ta otchłań jest wielką przygodą!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”