Być na fali – życie bez znieczulenia

Być na fali – życie bez znieczulenia

Być na fali to od kilku lat dla mnie dawać radę, by żyć, realizować marzenia, na które jestem wg niektórych za stara ;) Być na fali to ogarniać życie po nagłej śmierci męża, mieć siłę, by wstać z łóżka i pokazywać córce jak wyciskać z życia na maksa mimo tego, że dostajemy czasem kopniaki o losu. Pokazywać piękno świata i jak realizować marzenia mimo wieku, mimo przeciwieństw losu. Być na fali to dawać uśmiech moim onkologicznym pacjentom u schyłku ich dni, dawać im mój czas i optymizm, mimo iż gardło ściska, gdy ściskam ich umierającą dłoń. Powody niepopularne teraz, nie dające zasięgów, ale to jest dla mnie bycie na fali - życie tak, by się działo, by był ogień…

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”