Być na fali życia

Być na fali życia

Życie to dla mnie gigantyczny ocean, który zmusza mnie do ciągłej walki o utrzymanie się na jego powierzchni. Jestem na fali, kiedy coś pójdzie po mojej myśli, kiedy uda mi się zrealizować jakiś wcześniej wyznaczony cel. Kiedy usłyszę od dziecka: "dziękuję mamo", "mamo kocham Cię". Kiedy mam siłę, żeby podnieść się po upadku. Kiedy spotka mnie w życiu coś dobrego, coś czego się nie spodziewałam. Takie dobre chwile powodują, że dostaję energii na podnoszenie sobie poprzeczki, wyznaczanie nowych celów i podejmowanie nowych wyzwań.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”