„Być na fali” – wyrażenie potoczne w języku polskim

„Być na fali” – wyrażenie potoczne w języku polskim

Być na fali" - umieć trzymać balans między zabawą i byciem slay a przeholowaniem (bo się to może skończyć szybko byciem pod falą). Tak jak ten ktoś z lotnią na zdjęciu, co sobie fruwa i wszyscy mu zazdroszczą, ale na wszelki wypadek ma linkę Ważne: nie dotyczy tylko sytuacji około marynistycznych (można np. powiedzieć "dostałam awans i jestem na fali" rozmawiając z sąsiadką przed blokiem) Definicja za: Wielki Słownik Bezsensownych Znaczeń Tworzący Się na Bieżąco w Mojej Głowie

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”