Być na fali to życie, doświadczanie, odkrywanie, odwaga i zaufanie.

Być na fali to życie, doświadczanie, odkrywanie, odwaga i zaufanie.

„Być na fali” to moim zdaniem żyć w zgodzie ze sobą czyli tak, że lubi się swoje życie, tworzy się je, przeżywa się i doświadcza się go. Zauważa się je. Wie się, że jest w nim ogrom możliwości i jednocześnie, że jest się twórcą tych możliwości. „Bycie na fali” to też dla mnie nieustanne odkrywanie siebie i swojego życia poprzez realizację marzeń tych małych i dążenia do realizacji tych wielkich. „Bycie na fali” to zrozumienie, że jest fala i można jej zaufać, współpracować z nią i jednocześnie odwaga by w ogóle wziąć deskę i iść do wody. Jestem na fali zauważając ten konkurs i zgłaszając się teraz do niego!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”