Być na fali to znaczy nie zatrzymywać się

Być na fali to znaczy nie zatrzymywać się

Jestem pielęgniarką anestezjologiczną. Pracuję na OIOMIE i nie tylko. Pracuję bardzo dużo. Niby banał ale dzięki temu i przez to że pracuje tak dużo i dzięki ciągłej adrenalinie w pracy nie umiem się zatrzymać. Ciągle poszukuje nowych doznań. Kocham Operę Narodową, Warszawską Zachętę i Muzeum Etnograficzne. Boksuję, biegam a moim podstawowym środkiem transportu jest rower. Ostatnio byłam na warsztatach artystycznych i namalowałam swój pierwszy obraz. Planuję zostać naturoterapeutą. Osiedlić się w górach Świętokrzyskich mieć swoją hodowlę alpak, danieli i ozdobnych kur. Ciągle marzę ale i realizuje swoje marzenia. W tym roku zaliczyłam pierwsze lekcje surfa na moim ukochanym półwyspie helskim. Marzę o roku surfowania na hawajach ale najpierw w mojej ukochanej Portugalii. Jestem na fali ale chce być na większej.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”