Być na fali to wyjść ze swojej strefy komfortu

Być na fali to wyjść ze swojej strefy komfortu

Ogłoszono koniec regat, za duży wiatr, za duża fala. Komisja regatowa nakazuje udać się do portu. Wiatr i fale znoszą mnie dalej od floty (800 dzieciaków nagle płynie w tym samym kierunku), chciałbym być już na lądzie. Po 8 godzinach na wodzie, stres i adrenalina zrobiły swoje. Jestem mega zmęczony. Podpływa do mnie jakiś miły pan na pontonie, myślałem że to któryś z trenerów i chce mi pomóc. Tymczasem facet wyjmuje aparat i robi mi zdjęcia…a ja na fali serfuje 13 lat / 20 węzłów / walczę o przetrwanie na morzu Śródziemnym…

Nathan

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”