Być na fali, to widzieć w oddali

Być na fali, to widzieć w oddali

Moją pierwszą falę złapałam na Bałtyku dopiero niedawno. Czekając na nią wiele lat, odkryłam, że dla mnie to coś więcej, niż tylko chwila moment. Lubię rymować, dlatego ułożyłam krótki tekst, a filmik dodaje mu dynamiki.

CZYM DLA MNIE JEST „BYĆ NA FALI”?
TO PATRZEĆ PRZED SIEBIE I WIDZIEĆ W ODDALI
ŻE TO, CO DALEKO, BLISKO MNIE BĘDZIE
I MOGĘ BYĆ NA FALI TAK SAMO WSZĘDZIE.

...

A GDY FALA MIJA
WSIADAM DO KIA,
I JADĘ DROGĄ WZDŁUŻ PLAŻY,
GDYŻ TAKA PRZEJAŻDŻKA MI SIĘ MARZY
:)

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”