Być na fali, to utrzymywać się na powierzchni mimo, że pojawiają się dodatkowe ciężary!

Być na fali, to utrzymywać się na powierzchni mimo, że pojawiają się dodatkowe ciężary!

Być na fali to codziennie lecieć z podniesioną głową przez żyćko mimo codziennych trosk. Wstawać każdego dnia rano z gotowością na to, co nas czeka. Dzielnie radzić sobie z różnymi okolicznościami, nie poddawać się i podnosić po każdym upadku. Szczególnie jak ma się dodatkowe, nadpobudliwe 55 kg na desce! 🐶

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”