Być na fali to sukces

Być na fali to sukces

Być na fali, oczywiście ludzie używają tego sformułowania w każdej dziedzinie. Zwykle kiedy nam wszystko wychodzi, kiedy porażka wydaje się niemożliwa. Nikt nie mówi co zrobić, żeby na tej fali się znaleźć. Jako początkujący surfer, który już parę fajnych falek na Bałtyku zaliczył, widzę pewną analogie do życia. Bo co zrobić, żeby się na tej fali znaleźć? Trzeba ich przejść kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt. Potężne fale, które chcą nas ściągnąć z powrotem na brzeg, z którymi musimy walczyć, żeby postawić kolejny krok do przodu, kolejny i kolejny i kolejny. Jak boxer w ringu przyjmujemy kolejne ciosy, żeby znaleźć się tam gdzie chcemy. Na fali, żeby się na niej znaleźć trzeba włożyć ogrom pracy. Setka fal nas pokona, ale jeśli się nie poddamy i będziemy walczyć do końca, w końcu osiągniemy sukces, w końcu znajdziemy się na fali. Nie da się być na fali przez przypadek, trzeba na to zapracować. Jako załącznik przesyłam tylko zdjęcie, nas po walce z falą i po byciu na fali.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”