Być na fali to przekraczanie własnych granic

Być na fali to przekraczanie własnych granic

Wstanie z łóżka zanim wzejdzie słońce,
gęsia skórka od chłodu porannego powietrza,
poczucie wiatru we włosach gdy wchodzi się na plażę,
pierwsze wejście do wody i długie czekanie na tą odpowiednią fale, by w końcu poczuć jedność z siłą żywiołu.

Być na fali to odnajdywanie szczęścia w najprostszych czynnościach które są częścią procesu dążenia do swoich marzeń, chwytanie chwili inspiracji, ciągły rozwój siebie.

Człowiek z pasją który jest na fali, potrafi przekroczyć wszystkie swoje granice aby zdobyć to czego pragnie.

Jak np. zbudowanie własnej deski surfingowej bez żadnej wiedzy jak to zrobić i na niej surfować zimą na bałtyku, co dokładnie zrobiłem :)

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”