Być na fali to przekraczanie barier

Być na fali to przekraczanie barier

Być na fali to dla mnie nieustanna walka o przekraczanie swoich barier. Sporty ekstremalne wymagają ciągłej walki ze swym lękiem i niepewnością. Uczymy się nowych rzeczy, pokonujemy słabości, by wejść na szczyt możliwości, na którym często zdajemy sobie sprawę, że można zrobić jeszcze więcej i jeszcze lepiej! Wtedy podróż zaczyna się od nowa, by zdobywać perfekcję w nowy sposób, a może w innym sporcie. Woda to żywioł, który budzi mój ogromy respekt i stanowi dla mnie największe wyzwanie. Próbowałem różnych sportów, jak downhill na longboardzie, na rowerze czy narty we freeride'owym wydaniu, Wymagają one skupienia i często odwagi, lecz nieobliczalna natura wody, stawia przed ludźmi znacznie większe wyzwania. Dlatego moim marzeniem jest w końcu skoczyć na głęboką wodę, przekroczyć własne bariery i poczuć radość z łapania fali. Do tej pory, ja i surfing to tylko fotografia, ale mam nadzieję, że wrócę do Portugalii, żeby zmierzyć się z kolejną zajawką.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”