Być na fali to PROCES

Być na fali to PROCES

Być na fali to według mnie tylko środek 'procesu'. Czuję, że teraz jestem na fali, ale zanim się to stało przeszłam pewną drogę. Szlam z wiarą i cierpliwością. Nie tylko przygotowywałam się fizyczne ale także mentalnie. Poświęcony czas sprawił, że odnalazłam w sobie siłę i kontrolę.

Obecnie doświadczam, że jestem na fali, ponieważ po prostu jestem spokojna i szczęśliwa. Złapałam falę, złapałam balans i szczęście. A szczęściem dla mnie są prawdziwe i szczere relacje: z ludźmi, z naturą oraz z samą sobą. Teraz będąc na fali wszystko jakoś się samo układa. Łapię momenty i mówię "chwilo trwaj", daję się jej ponieść. Wiem, że wszystko będzie tak jak ma być. Na fali cieszę się tym, co w danym momencie dał mi świat, dziękuję za moją rodzinę i bliskie osoby, czuję wdzięczność za możliwość podróżowania i podziwiania piękna tego świata.

Ostatnim etapem procesu jest moment zejścia z fali (natury nie oszukasz, więc on na pewno nastąpi). Fala się rozbije, a ja ze spokojem opadnę na dół. Zejdę z fali, ale tylko po to, aby spróbować wejść na następną!

Do zgłoszenia załączam ostatnie zdjęcie z telefonu (na nim jestem po prostu spokojna i szczęśliwa).

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”