Być na fali to płynąć SWOIM życiem

Być na fali to płynąć SWOIM życiem

Być na fali to wiedzieć czego się chce od życia.
Przełamywanie swoich barier, praca, która jest przyjemnością i wyzwaniem, pozytywni ludzie wokoło, pasja, która dodaje skrzydeł. Moment, w którym nie ważne są oczekiwania innych a sam/a decydujesz kim jesteś i gdzie zmierzasz.
Stoisz na swojej desce i wybierasz swoją falę...
Od Ciebie zależy ile szczęścia, satysfakcji, nauki będziesz z niej czerpać.
Być na fali to radość z rozwoju, ze znalezienia „swojej techniki”, która ułatwi surfowanie i przeniesie je na wyższy poziom.
Oczywiście są też momenty kiedy spadamy ale mając wizję, determinację, podnosimy się i łapiemy kolejną falę. Najczęściej jest ona kolejnym etapem naszej podróży-z nowymi doświadczeniami, widokami, czasem towarzystwem, z nowy JA.
To jak, płyniemy?

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”