Być na fali to piękną emocją żyć!

Być na fali to piękną emocją żyć!

Być na fali to nie znaczy tylko po falach skakać, Być na fali to uczucie jakbyś mogła latać! Przeczesywać włosy wiatrem Karmić się emocją i życia tchem. Bo najważniejsze aby robić coś z radością i pasją wtedy światła nigdy w twym życiu nie zgasną. Niesiona falą pozytywnych wibracji chcę jak najwięcej w życiu spróbować wariacji! Dla mnie takie rzeczy są nośnikiem dobrych wibracji Ale dla Ciebie może być to inna strona racji. Ważne aby wszystkiego w życiu próbować żeby potem nie żałować. Po falach chciałabym surfować i skakać, w przestworzach samolotem latać. Ze spadochronem już kiedyś nawet skakałam, i z ekscytacji ani trochę się nie bałam. Bo radość z życia to nasz najlepszy przyjaciel I dbać o niego bardzo trzeba Ale do tego nie potrzeba skakać z nieba! Wystarczy odkryć co daje nam wewnętrznego powera I wtedy nie powiesz że Ci życie doskwiera!

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”