BYĆ NA FALI to motto silnych kobiet!

BYĆ NA FALI to motto silnych kobiet!

Robię obecnie wszystko, żeby BYĆ NA Fali, utrzymać się na fali życia. Jestem matką dwójki dzieci przed rozwodem z powodu nałogu męża i już nie traktuję tego jako porażki. Postanowiłam wykorzystać tą sytuację jako nowy początek dla mnie i dzieci. Uważam, że trzeba w życiu zawsze BYĆ NA FALI i się nie poddawać. Trenuje 4 razy w tygodniu i spełniam marzenia. Już czas na to! Czekam obecnie na nowe auto Kia Stonic w kolorze Honey Bee, które zamówiłam w salonie we Włocławku. Wyjazd do Portugalii na pewno dodałby mi wiatru w skrzydła i sprawił, że moje dzieci byłyby ze mnie dumne. Jest to bardzo ważne dla mnie. Czy marzenia się spełniają? Czas pokaże! Aleksandra Kacprowicz

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”