Być na fali to czuć wolność

Być na fali to czuć wolność

To ciągłe szukanie równowagi i próba utrzymania się na powierzchni. W pędzącym świecie zgiełku, gdzie gonią terminy, gdzie na każdym kroku słyszymy, że "możesz wszystko, możesz być kim chcesz" - nieraz brakuje nam sił... Jeżeli robimy to, co naprawdę kochamy, podążamy za naszym wewnętrznym głosem - nigdy nie doznamy uczucia wypalenia... bo prawdziwa siła i paliwo wypływają wprost z serca... "Bycie na fali" to podążanie za głosem własnego serca. Realizacja planów. Spełnianie marzeń. Podążanie za znanymi tylko nam instynktami... to w końcu spokój, który wynika z poczucia, że jest się właśnie tam, gdzie powinno być... i taniec w rytm melodii, którą słyszy tylko nasza dusza...

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”